fbpx

AKSENSORALL

Technologie Sensor pro ošetření těla a obličeje v jednom přístroji.

JOYSTICK

Joystick Aktivace, směr toku a frekvence jsou řízeny joystickem umístěným na rukojeti, díky čemuž je použití pro obsluhu praktičtější.

INTERAKTIVNÍ HLAVICE

Metoda Endospheres Therapy je obohacena o systém Sensor, mechanismus řízení tlaku umístěný v novém interaktivním nástavci. Ten umožňuje přesně posoudit množství tlaku, který má být aplikován na tkáň ve vztahu k morfologii klientky.

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Obrazovka, která umožňuje přístup ke všem programům a zprostředkovává okamžité a intuitivní informace o záznamovém zařízení.

Nový přístroj AkSensorALL® vybavený dvěma násadci obsahuje novou technologii a technologii Sensor pro ošetření těla a obličeje v jedinom přístroji. AkSensorALL® díky snímačům tlaku v násadci automaticky kalibruje tlak a frekvenci vibrace, aby přizpůsobil léčbu potřebám jednotlivce.

ZÁKLADY PRO TERAPEUTY

The state-of-the-art device for TOTAL BODY TREATMENT. The ergonomic and functional handpiece for facial treatment fights against face imperfections in a 100% non-invasive manner. The localized treatment for both body and face ensure effective and extremely efficient results.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

Díky ovládání tlakovým senzorem je maximální dosažitelná frekvence 355 Hz, což přináší výrazně efektivnější výsledky. Intenzita se nastavuje podle příslušných partií.

SNÍŽENÍ DOBY OŠETŘENÍ

S AK sensorem jsou časy ošetření v kabině výrazně sníženy díky vyšší efektivitě ošetření a lepší komunikační kapacitě mezi obsluhou softwarového nástavce.

ZARUČENÉ VÝSLEDKY, KLINICKY TESTOVANÉ

Výsledky viditelné po prvním sezení. Všechna zařízení jsou patentována, klinicky testována a procházejí neustálou vědeckou aktualizací.