fbpx
Obličejové ošetření Endosphères Face Therapy představuje novou metodu v boji proti známkám stárnutí obličeje a krku. Provádí se speciální, o něco menší hlavicí, než je ta určená na tělo. Kompresní mikrovibrace působí v podkoží až na úrovni svalů. Uvolňuje je a zpomaluje proces změny jejich struktury, ke kterému v průběhu času dochází. Výrazně se tak zlepšuje pružnost pleti a postupně se tvarují i obličejové kontury. Ošetření příštrojem Endosphères Face Therapy také zlepšuje fungování krevního a lymfatického oběhu, řeší tmavé kruhy pod očima a otoky kolem nich. Během ošetření dochází k zahřívání podkoží, a tím k urychlení produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Zlepšuje se i okysličení, což má výrazný omlazující efekt především na pleť kuřeček.

VYHLAZUJE VRÁSKY

Endosphères Face Therapy usnadňuje remodelaci a omlazení epidermis a podkoží. Koriguje především degenerativní změny způsobené UV zářením, stresem, kouřením, či celkově nezdravým životním stylem. Výsledky uvidíte již po několika ošetřeních, kůže je celkově omlazená a působí svěžím dojmem. Endosphères Face Therapy velmi dobře řeší například vějířky kolem očí, vrásky na čele a omlazuje kůži kolem úst.

CELKOVĚ
ROZJASŇUJE

Hektický životní styl, nedostatek spánku, kouření a znečištěné ovzduší, to všechno jsou faktory, které se podílejí na „zašedlém“ tónu pleti. Endosphères Face Therapy zlepšuje zásobování tkání kyslíkem, což vede k výraznému zvýšení jasu pleti již po několika ošetřeních.

UVOLŇUJE SVALY A TVARUJE OBLIČEJ

Kompresní mikrovibrace je jedinečnou neinvazivní metodou pro uvolnění svalů, což nepůsobí jen na celkové vyhlazení pleti včetně hlubších vrásek a pozvednutí povolených kontur obličeje, ale i na celkovou relaxaci a pohodu klienta.

TVARUJE RTY

Přístroj Endosphères Therapy Face aktivně zpomaluje degenerativní změny ve struktuře svalových vláken, k nimž v průběhu času dochází. To se výrazněji projevuje hlavně v oblasti lícních kostí, ale i na změně tvaru a ztrátě pružnosti rtů. Endosphères Face Therapy při pravidelném používání tváře i rty hezky modeluje a na vaší tváři zase vykouzlí vítězný úsměv.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ … BEZ CHIRURGIE

V konkurenčním kosmetickém průmyslu je Endosphères Therapy 100% nechirurgickou a neinvazivní kosmetickou terapií, která využívá nejnovější technologie k tomu, aby naše ošetření byla stejně příjemná i efektivní.

Výsledky našich klinických testů ukazují, že léčba funguje hluboko ve svalech, uvolňuje je a tonizuje pro svěží a zvednutou vizáž. Přidejte do mixu naši prokázanou schopnost eliminovat ochabnutí, tmavé kruhy a vrásky a Endosférická terapie je skutečně tváří kosmetických ošetření pro budoucnost.

EVA FACIAL - JE VYSOCE TECHNOLOGICKÝ A INOVATIVNÍ KONCEPT, ROZDĚLENÝ DO TŘÍ FÁZÍ. KAŽDÁ FÁZE MÁ KONKRÉTNÍ FUNKCI KTERÁ NAPOMÁHÁ K DOKONALOSTI VŠECH OŠETŘENÍ.

FÁZE 3. VEV-VIBRO-ELEKTRICKÉ VEHIKULACE

  • Důkladná exfoliace
  • Rozjasnění pokožky
  • Stimulace regenerace buněk
  • Vylučování toxinů
  • Vyrovnává pleť

PŘED A PO

Výsledky ošetření

PROF. BACCI’S ARCHIVE – AREZZO 2009 Výsledky po třech ošetřeních
PROF. BACCI’S ARCHIVE – AREZZO 2009 Výsledky po třech ošetřeních

NAJDĚTE SI
SVOJE NEJBLIŽŠÍ CENTRUM!