fbpx
OŠETŘENÍ OBLIČEJE

OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Obličejové ošetření Endospheres Face Therapy představuje novou metodu v boji proti známkám stárnutí obličeje a krku. Provádí se speciální,
o něco menší hlavicí, než je ta určená na tělo. Kompresní mikrovibrace působí v podkoží až na úrovni svalů. Uvolňuje je a zpomaluje proces změny jejich struktury, ke kterému v průběhu času dochází. Výrazně se tak zlepšuje pružnost pleti a postupně se tvarují i obličejové kontury. Ošetření příštrojem Endospheres Face Therapy také zlepšuje fungování krevního a lymfatického oběhu, řeší tmavé kruhy pod očima a otoky kolem nich. Během ošetření dochází k zahřívání podkoží, a tím k urychlení produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Zlepšuje se i okysličení, což má výrazný omlazující efekt především na pleť kuřeček.

VYHLAZUJE VRÁSKY

Endospheres Face Therapy usnadňuje remodelaci a omlazení epidermis a podkoží. Koriguje především degenerativní změny způsobené UV zářením, stresem, kouřením, či celkově nezdravým životním stylem. Výsledky uvidíte již po několika ošetřeních, kůže je celkově omlazená a působí svěžím dojmem. Endospheres Face Therapy velmi dobře řeší například vějířky kolem očí, vrásky na čele a omlazuje kůži kolem úst.

CELKOVĚ
ROZJASŇUJE

Hektický životní styl, nedostatek spánku, kouření a znečištěné ovzduší, to všechno jsou faktory, které se podílejí na „zašedlém“ tónu pleti. Endospheres Face Therapy zlepšuje zásobování tkání kyslíkem, což vede k výraznému zvýšení jasu pleti již po několika ošetřeních.

UVOLŇUJE SVALY A TVARUJE OBLIČEJ

Kompresní mikrovibrace je jedinečnou neinvazivní metodou pro uvolnění svalů, což nepůsobí jen na celkové vyhlazení pleti včetně hlubších vrásek a pozvednutí povolených kontur obličeje, ale i na celkovou relaxaci a pohodu klienta.

TVARUJE RTY

Přístroj Endospheres Therapy Face aktivně zpomaluje degenerativní změny ve struktuře svalových vláken, k nimž v průběhu času dochází. To se výrazněji projevuje hlavně v oblasti lícních kostí, ale i na změně tvaru a ztrátě pružnosti rtů. Endospheres Face Therapy při pravidelném používání tváře i rty hezky modeluje a na vaší tváři zase vykouzlí vítězný úsměv.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ … BEZ CHIRURGIE

V konkurenčním kosmetickém průmyslu je Endospheres Therapy 100% nechirurgickou a neinvazivní kosmetickou terapií, která využívá nejnovější technologie k tomu, aby naše ošetření byla stejně příjemná i efektivní.

Výsledky našich klinických testů ukazují, že léčba funguje hluboko ve svalech, uvolňuje je a tonizuje pro svěží a zvednutou vizáž. Přidejte do mixu naši prokázanou schopnost eliminovat ochabnutí, tmavé kruhy a vrásky a Endosférická terapie je skutečně tváří kosmetických ošetření pro budoucnost.

NAJDĚTE SI
SVOJE NEJBLIŽŠÍ CENTRUM!