fbpx

Partneři, kteří doporučují Endosphéres Therapy

Věra Terzijská doporučuje Endosphères Therapy

Na Endosphères Therapy se mi líbí nová technologie vyvinutá pro komplexní drenáž tkání. Je založena na kompresních vibracích, které výrazně zvyšují mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení krevního oběhu, aktivaci metabolismu tkání – kožní i svalové a díky tomu k okysličení a regeneraci ošetřované lokality.
Rotační systém u této technologie působí jako čerpadlo, uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odtékání do lymfatických cest a žláz. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

Pro mě je to ideální ošetření, kdy si s maximální efektivitou regeneruji svaly, snižuji celulitidu a vyhlazuji kůži. Navíc je to vzhledem k výraznému účinku nebolestivá metoda.

MUDr. Věra Terzijská

Vedoucí lékařka, RP Clinic

V Miracle Esthetic Clinic and Spa se snažíme neustále sledovat ty nejnovější a nejmodernější trendy ze světa neinvazivní péče formování postavy. Endospheres Therapy se stal naší další volbou a získal velkou oblibu u naších klientek. Je to inovativní metoda, která krásně odstraňuje celulitidu, zpevňuje pokožku a tvoří krásnou postavičku! Hlavice na obličej vyhlazuje vrásky a zpevňuje povislou pokožku a jemné kontury. Máme s přístrojem mnoholetou zkušenost a už je máme tři! Musíme říct, že je to skvělá investice, jsme hodně spokojení a naše klienti jsou zcela šťastní a nadšení z výsledků, které jsou hned viditelné. Vřele doporučujeme a nemůžeme si ten přístroj vynachválit!

Anna Forman, MBA

Ředitelka Miracle Esthetic Clinic and Spa, Janáčkovo nábř.7/86, Praha 5

Endosphères Therapy v Miracle Esthetic Clinic and Spa
BB Health clinic doporučují Endosphères

BB Health clinic – jsme nová moderní klinika zaměřená na neinvazivní zákroky a péči o tělo. Ošetření Endospheres Therapy nabízíme našim klientům více než rok a těší se velké popularitě, nejžádanější je ošetření problémových ženských partii – zadeček a stehna.
Naše klientky na tomto zákroku pozitivně hodnotí okamžitý estetický efekt ,ale také odlehčení pocitu těžkých nohou již po prvním ošetřením.
Velké množství klientek toto ošetření zařadilo do pravidelné péče o své tělo a navštěvuji naši kliniku každý týden pro svou dávku „Endospheres péče“
Postupně jsme mezi naše produkty zařadili také ošetření obličejových partii, která má jak estetický, tak relaxační efekt.

Dagmar Holubová

BB Health Clinic Manager

Elen Mots Kosmetoložka, salon Oskar
V rámci rozšíření služeb salonu Oskar jsme se rozhodli pro koupi přístroje Endosphere EOS. Líbí se mi možnost pracovat jak s tělem, tak s obličejem. Z pohledu své práce hodnotím velmi kladně nízkou hmotnost hlavice. A moje největší překvapení s přístrojem? Jeho úspěch u mužů! Říkají, že to je mnohokrát lepší, než klasická masáž s výhodou výrazného zpevnění pokožky zejména v břišních partiích.

Elen Mots

Kosmetoložka, salon Oskar

Máte další dotazy na Endosphères Therapy?