fbpx
OŠETŘENÍ TĚLA

OŠETŘENÍ TĚLA

Endospheres Therapy velmi účinně řeší jak celulitidu, tak tvarování těla.
Hlavice přístroje je sestavena ze silikonových kuliček, tzv. sfér, jejichž uspořádání je inspirováno strukturou medové plástve a vibrují při nízkých frekvencích v rozpětí 29 až 355 Hz. Revoluční technologie Kompresní mikrovibrace kombinující působení tlaku s vibrační masáží, je jednou z nejprogresivnějších metod na trhu pro ošetření celého těla. Navíc se lze cíleně zaměřit na jednotlivé partie

OŠETŘENÍ TĚLA

Neinvazivní léčba endosféry bez jakéhokoli chirurgického zákroku je proto schopna remodelovat části těla, kde jsou lokalizované tukové zásoby, které se obtížně odstraňují, jako jsou paže, stehna a pas.

VYHLAZUJE CELULITIDU

Celulitida je vážný, nejen estetický problém, který se bohužel týká každého devátého těla z deseti, žen i mužů. Vzniká především v důsledku zadržování vody ve tkáních a hypertrofie (zvětšování objemu) tukových buněk. Rotační pohyby přístroje Endospheres Therapy působí na ošetřovaná místa jako pumpa, která uvolňuje shluky tukových buněk, má drenážní efekt na uzliny
a zakončení lymfatických cév a odvádí z tkání postižených celulitidou přebytečnou vodu.

ULEVUJE OD POCITU TĚŽKÝCH NOHOU

Pokud jste někdy měli pocit těžkých nohou, nebo vám mají tendenci natékat kotníky a chodidla, je to většinou důsledkem nedostatečné cirkulace krve a lymfy v dané oblasti. Nahromaděná krev způsobuje nepříjemné pocity a někdy dokonce zhoršenou pohyblivost. Kompresní mikrovibrace přístroje Endospheres Therapy vyvolávají rytmické stahování a rozšiřování cév, což si můžete představit jako jemnou „cévní gymnastiku.“ Jedná se o velmi rychlé a efektivní řešení pocitu těžkých nohou. 

ZPEVŇUJE KŮŽI

Vyhlazení pokožky nemusí být vždy čistě kosmetickou záležitostí. Obzvláště po rychlém úbytku váhy se stává nutností. K ochabování pokožky těla dochází ale i v důsledku stárnutí, špatné výživy, nebo obecně nepříliš zdravého městského životního stylu. Kompresní mikrovibrace působí během ošetření důkladně a přitom jemně na kůži i podkoží, přičemž ošetřovaná místa jsou již po prvním ošetření viditelně zpevněná a hladká na dotek..

RELAXUJE A TÓNUJE SVAL

Na rozdíl od jiných způsobů léčby je Endospheres Therapy komplexní ošetření těla schopné pronikat a působit přímo na sval, posilovat a stimulovat objem svalových vláken, a tím potlačovat plynutí času.

OSTATNÍ MOŽNOSTI OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM ENDOSPHERES THERAPY:

  • Prevence stárnutí
  • Léčba jizev
  • Remodelační léčba, před a po liposukci / nebo botoxové operaci
  • Syndrom ramene a šíje
  • Plantární stimulace
  • Atletická příprava
  • Postraumatická rehabilitační fyzioterapie
  • Lymfodrenáž

PŘED A PO VÝSLEDKY NAŠEHO OŠETŘENÍ

Archiv mezinárodního kongresu lékařství a estetické chirurgie Výsledky získané po 15ti ošetřeních
Archiv mezinárodního kongresu lékařství a estetické chirurgie Výsledky získané po po 18ti ošetřeních
Archiv mezinárodního kongresu lékařství a estetické chirurgie Výsledky získané po 8 ošetření

NAJDĚTE CENTRUM
VE VAŠEM OKOLÍ!