fbpx

PULZUJÍCÍ PŮSOBENÍ

Rotační pohyb sfér, upořádaných do polohy „medového hřebenu“ pracuje na pojivé tkáni rytmickým pohybem.

LYMFATICKÝ SYSTÉM

Pohyb hlavice aktivuje lymfatický systém vylučující toxické látky.

ERGONOMICKÝ NÁSTAVEC

Ergonomická ruční hlavice pro ošetření obličeje bojuje proti nedokonalostem 100% neinvazivním způsobem. Vyhlazuje vrásky již od prvního sezení.

VASODILITACE

Vibrace působí na mikrocirkulaci a způsobují vazodilataci a vazokonstikci buněk za účelem reaktivace krevního oběhu v lokalizovaných partiích.

Přístroj Ak Body pro ošetření těla technologii Endosphères Therapy, využívá inovativní kompresní mikrovibrační systém. Prostřednictvím válečku tvořeného 55tihypoalergenními silikonovými kuličkami vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí, které působí přímo
na hlavní příčiny celulitidy – lymfatickou stázi, akumulaci tekutin a agregáty tukových buněk a tím dosáhnout těch nejlepších výsledků v boji s celulitidou.


Zvláštní plástové uspořádání vibračních prvků na válci spolu s mikro-kompresí prováděnou na tkáních vytváří hlubokou stimulaci na úrovni cév a metabolismu.


Tkáň tak podléhá zvýšenému „cévnímu cvičení“, což podporuje zlepšení mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorbu kolagenu a elastinu. Vhodný pro ošetření po těhotenství, před a po aplikaci botoxu, léčbě celulitidy, svalového napětí, formování a zpevnění poprsí.

ZÁKLADY PRO TERAPEUTY

Ošetření Endospheres Therapy® zcela změnilo lékařský estetický přístup.

KOLAGEN A ELASTIN

Metoda endospeheres Therapy díky vaskularizaci a okysličování stimuluje fibroblasty k produkci kolagenu a elastinu

TÓNOVANÍ KŮŽE

Působení vazodilatace umožňuje regeneraci kožního, podkožního a svalového tonusu a uvolnění hyperkontraktovaného svalu.

ZARUČENÉ VÝSLEDKY

Klinicky prokázané výsledky od prvního sezení.