fbpx

Výzkum a studie

KLINICKY TESTOVÁNO

Po letech vědeckého výzkumu vytvořila společnost Endosphères Therapy klinicky a technologicky vyspělou a sofistikovanou léčbu, která vám umožní pracovat s každou částí těla od hlavy až k patě a stimulovat tak všechny přirozené mechanismy jediným ošetřením.
Viditelné výsledky již při prvním ošetření. Všechna zařízení vyráběná skupinou Fenix Group jsou patentována, klinicky testována a neustále vědecky aktualizována.

NEJLEPŠÍ Z HLEDISKA BEZPEČNOSTI

Studie a vědecké výzkumy prokázaly pozoruhodné a trvalé výsledky, jako je redukce výrazových vrásek a vrásek na pokožce způsobených stárnutím, zvýšení tloušťky, tónu a vaskulatury tkání a svalů.
Výrazné zlepšení celé pokožky a svalové struktury obličeje a těla. 100% neinvazivní léčba s nulovými vedlejšími účinky.

Patří mezi nejčastější proteinové doplňky pro vegetariány. Bohaté na fytoestrogeny vyrovnávají aktivitu estrogenu u žen a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu.
Bohaté na bílkoviny, aminokyseliny a další živiny, posilují svalovou hmotu a jsou také bohaté na arginin, který je důležitý během fáze budování svalů.
Jedná se o nejbohatší obilninu na bílkoviny a mastné látky, včetně kyseliny linolové, což je velmi důležitý prvek pro snižování hladiny cholesterolu v krvi. Uklidněte chuť k jídlu, regulujte střevní funkce díky vysokému obsahu vlákniny.
Podporujte růst svalů, obsahují všechny esenciální aminokyseliny.
Je bohatý na antioxidanty, vitamin E, vitamin B a esenciální mastné kyseliny.
Podporuje střevní průchod a obnovuje pohodu ve střevě.
Regularizuje trávicí činnost díky vysokému množství vlákniny.
Bojuje s cholesterolem, bohatým na omega 3 a omega 6, má ochranný účinek na játra a vyvažuje nervový systém.