Endospheres Therapy je značka FENIX GROUP

Značka ENDSOPHERES THERAPY patří do skupiny Fenix Group, která vyrostla z malého rodinného podniku v Itálii. Fenix Group je hrdá na své zkušenosti v lékařském průmyslu stejně jako vášeň pro inovace v kráse. Skupina Fenix je již řadu let v čele estetiky a lékařsko-estetického vybavení. Svoji reputaci si vybudovali důkladným výzkumem a vývojem. Společně vyvinuli přístroj a metodu ENDOSPHERES THERAPY a inovativní technologii pro kosmetický průmysl využívající patentovanou metodu COMPRESSIVE MICROVIBRATION. V posledních letech se osvědčila jako bezkonkurenční léčba, pomáhá všem, kteří požadují omlazení obličeje a chtějí bojovat s nedokonalostmi postavy.

Fenix Group je společnost investující do výzkumu a marketingu. Její tým je aktivní na všech platformách sociálních médií. Pokračuje v budování fantastických vztahů s klienty i profesionály na základě závazku ke kvalitnímu zákaznickému servisu.

Pro profesionály v kosmetických salonech, lázních a klinikách poskytujeme kompletní školení, podporu a marketing bez ohledu na to, kde se nacházíte. Globálně rozšiřujeme naše služby, abychom se ujistili, že máte ve své zemi to, co potřebujete.

ENDOSPHERES THERAPY je klinicky testovaná technologie, která má podporu univerzit a zdravotnických zařízení. Ošetření se řídí přesným vědeckým protokolem. Vyžaduje komplexní školení pro všechny terapeuty a odborníky z praxe. Abyste se mohli stát terapeutem ENDOPSHERES THERAPY, je nutné zúčastnit se školení, které je zpravidla teoretické a praktické. Po jeho úspěšném absolvování obdržíte profesionální certifikát, což Vám umožní posunout se z profesního hlediska a rozšířit nabídku ošetření s jedním z nejnovějších a nejúčinnějších přístrojů dnešní doby.

Posláním skupiny Fenix Group je pokračovat v navrhování a implementaci vysoce kvalitních elektrolékařských přístrojů a ve výrobě nejinovativnějších, nejúčinnějších a na výzkumu založených technologií. Společně to vede k nejnovějším a nejvyhledávanějším procedurám dostupným v kosmetickém průmyslu v současnosti. Zdraví a bezpečnost jsou základním pilířem práce společnosti Fenix Group. Společnost je hrdá na to, že má uznání jako tým, který spojuje úspěch se zákaznickým servisem a inovace s reputací. „Náš tým se věnuje poskytování nejinovativnější technologie k bezpečnému a efektivnímu ošetření a obnovení původní krásy lidí. Na hlubší úrovni jsme nadšení pro vytváření trvalých vztahů s těmi, kteří sdílejí naši vizi. Záleží nám na tom, abychom se nikdy nepřestali snažit inovovat.“ Gianluca Cavalletti, generální manažer Fenix Group [Gianluca Cavalletti, generální manažer Fenix Group]