fbpx

Endospheres a LPG: porovnání technologií

Endosphères Therapy momentálně patří k nejúčinnějším metodám v boji proti celulitidě. Hluboká masáž působí na lymfu, zrychluje oběh a tímto vytváří nejlepší podmínky pro odvodnění a odstranění pomerančové kůže. Proč je Endosphères lepší než ošetření LPG se dozvíte v následujících řádcích. Jedním z hlavních výhod je viditelný výsledek ihned po prvním ošetření – mějte postavu snů.

Proč je Endospheres lepší technologií než LPG?

  1. Před ošetřením Endospheres není potřeba se nějakým způsobem připravovat. Ošetření je zcela bezbolestné a příjemné. Ošetření přístrojem LPG, donedávna nejpopulárnějším v boji proti celulitidě, je do velké míry bolestivé, zejména při prvních ošetřeních.
  2. Dalším rozdíl tkví v technologii, kterou oba přístroje používají. LPG funguje pomocí vakua, zatímco metoda Endospheres je založena na kompresi. Díky specifické technologii lze Endospheres použít na více oblastí těla. U použití přístroje LPG na určité partie těla existují kontraindikace nebo dokonce úplná omezení, proto jsou možnosti Endospheres mnohem větší. Je třeba rovněž poznamenat, že vakuové působení LPG může vést k povolení pokožky.
  3. Vedle toho existuje ještě jeden rozdíl a ten spočívá v pohodlí klienta/ky. Je zřejmé, že jedním z nekomfortních momentů je oblékání klientky do zvláštního obleku. Při práci s Endospheres si není potřeba nic oblékat, a tudíž jsou pro terapeuta viditelné všechny problémové oblasti.
High Resolution Is Crucial

Jak často je potřeba ošetření opakovat?

Při výběru počtu sezení je potřeba si uvědomit, že existují různé stupně celulitidy. Při tzv. „mladé“ celulitidě (1. a 2. stupně) stačí 6 sezení, dvakrát týdně. Po absolvování kúry je potřeba 1-2 krát za měsíc udržovací ošetření. Při 3. či 4. stupni celulitidy je potřeba 12 sezení 3krát týdně (lze taky přizpůsobit potřebám klientky). Udržovací kúry by se měly provádět 2krát za měsíc. Náš specialista Vám vždy poradí.
Top-notch Blogging Tools at Hand
Kava is a unified mulipurpose theme with tons of options, features, innovative tools, high-quality images, top-notch plugins and many other elemets. With its affordable price it is more than beneficial for every user! Kava is one of the most easy to use themes for WordPress, being at the same time incredibly functional! It fits either beginners, developers and bloggers. Stunning demos were designed by the best experts!